17. Dagmar Žaludková /postúpila

21.03.2024

Pani učiteľka Dagmar Žaludková je profesionálna operná speváčka. Vyštudovala herectvo, muzikál aj operný spev. Pôsobila ako operná speváčka po celom svete. Bola dhoročnou sólistkou Národného Divadla v Brne. Na Konzervatórium v Bratislave učí štyri roky.

Milujem ľudí, ktorí si žijú po svojom, robíš to čo ich baví, a keď ešte popri tom niekomu nejakým spôsob pomáhajú tak je to tá najlepšia cesta akú mohli zvoliť. Takto chcem žiť aj ja.

Túžila som od štyroch rokoch po učiteľke, ktorá si bude svoju prácu robiť s láskou, vášňou, radosťou a úsmevom.

Pani učiteľku Dagmar Žaludkovu som si doslova pritiahla. Vždy sa naozaj teším na hodinu spevu a viem že odídem s novými vedomosťami a inšpiráciou. Pani Dagmar je veľmi energická, úprimná, pracovitá a ma výnimočne schopnosti motivovať ostatných. Vie aj veľmi dobre poradiť bez toho aby nejakým spôsob odsudzovala druhého človeka.

Myslím si, že ľudia ktorí sú naplnení a šťastní tak vyžarujú energiou, ktorá funguje tak, že s takýmito ľuďmi chceme byt, tráviť čas. Veľmi zaujímavé je to ako žiaci prichádzajú keď majú nejakú prestávku, zrušenú hodinu, do miestnosti pani Dagmar Žaludkovej. Fakt sa tam človek veľmi dobre cíti a chce tam tráviť čas. Sama namiesto hodiny tam trávim oveľa viac času lebo je mi tam dobre. Pani Dagmar vytvorila miesto v ktorom sa cítime dobre, v bezpečí a v nekonečnej inšpirácii. Je to naozaj neskutočne dobrá, múdra a inšpirujúca osoba. Som rada a vďačná že sa môžem od nej učiť.

Aleksandra