Aktuality - termíny
Zlatý Amos SR

Prosím pozor, hlásili nám chrípkové prázdniny - prihlášky do 10. februára 2020. Musíme to rešpektovať. Ale tešíme sa na nové prihlášky :) Kalendár aktivít uverejníme po tomto termíne.

Prihlasujte

31.01.2020

Vyhlásenie org. štábu: na žiadosť viacerých škôl, z dôvodu zaokrúhľovania známok, sme sa rozhodli predĺžiť termín prihlasovania učiteľov do 31. januára 2020. Je nám to jasné a samozrejme vychádzame školám v ústrety. Na stránke sú všetky prihlášky aj termíny ostatných kategórií.

Medzi nominovaných v kategórii filantropia sa dostala aj naša Evička Klikáčová - predsedníčka organizačného štábu a predsedníčka poroty, za Zlatého Amosa, sme veľmi potešení a tešíme sa, že našu prácu pre vás učiteľov ocenili aj v nomináciách na Krištáľové krídlo a dúfam, že si to spoločne zaslúžime a Evičke držíme palce :) Je to veľká vec

Výsledky

05.06.2019

Dnes 5. 6. 2019 sme na notárskom úrade vyžrebovali Ronalda Šugára, ktorý získava 100 eur, hlasoval na internete v kategórii Amos sympaťák.

Od 3.- 5. mája 2019 sa uskutoční celoslovenské kolo ankety Zlatý Amos v Pezinku.

Od 5.-6. apríla 2019 sa uskutoční sústredenie učiteľov, ktorí postúpia do celoslovenského kola, kde im režisér vysvetlí a poradí, čo je potrebné zmeniť, pripraviť na 2. súťažnú disciplínu.