Natália Hašková

Nominácia Zlatý Amos 2019

Báseň:

Krásny úsmev , hnedé vlásky,
žiarivé očká a žiadne vrásky .
Veľa hodín angličtiny ,
to je teda kvantum driny .
Po novom aj hudobná ,
Mozart , Bach no kto to zná .
Vždy na tvári úsmev má ,
s červeným perom v rukách myslí na nás aj doma .
Naše písomky sú vždy naj ,
somarín je tam vždy raj .
Veľa smiechu na hodinách ,
smejeme na koninách .
Nezabudnuteľné hodiny plné humoru ,
pozitívnej energie , úsmevu a vždy bez sporu .
Naša pani učiteľka je osoba ,
ktorá je vždy tá ,ktorej sa dá zveriť a nemyslí na seba.
Učenie hrou a zábavou ,
to je to čo nám preletí hlavou,
keď sa povie hodina s naj pani učiteľkou HAŠKOVOU .

Príbeh:

Kde bolo tam bolo neďaleko od Slanských vrchov v povodí rieky Hornád v metropole východu v Košiciach bola a stále je jedna dúhová škola . To najlepšie a najkrajšie dúhové kráľovstvo . V tomto kráľovstve je veľa žiakov a aj učiteľov , no len jedna z nich je tá vyvolená . A ako je to už zvykom , aj v tomto príbehu sa bude všetko točiť okolo jednej , tej našej super star .
Táto naša super star má titul pani učiteľka , je vždy usmievavá a pozitívne naladená . Vždy sa s ňou dá porozprávať a to úplne o všetkom . Veľmi dobre poradí , pomôže s každým problémom . Každé učivo vysvetlí úžasne . Či ide o angličtinu alebo hudobnú ba aj každý iný suplovaný predmet . Zážitkov máme s ňou kopec , úžasný lyžiarsky výcvik či DJ aký sa tak ľahko nenájde na zábavnej diskotéke . Teória pred branným a branné cvičenia pri ktorých má vždy naša super star voľajaké stanovisko . Jej stanovisko je vždy prekvapujúce . Naša pani učiteľka je taká multifunkčná . Dokáže sa s nami zabávať ale vždy má s nami v triede poriadok . Dokáže namaľovať originálne francúzske fúzy či upraviť karnevalové kostýmy do dokonalosti. Má úžasný zmysel pre módu a často chváli náš výzor . Čo nové sa deje vo svete ? Tak o tom vždy vie . Vycíti ak nás niečo trápi . Je ľudská a nikdy nerobí unáhlené závery . Jej hodiny nám ubiehajú tak rýchlo , akoby čas letel väčšou rýchlosťou .
Našu pani učiteľku navrhujeme preto , lebo je milá , má úžasný humor a inovatívny pohľad na veci , dá sa s ňou o všetkom porozprávať , je chápavá a bez predsudkov , ľudská , udrží tajomstvá , je ,,Super Crazy ,, a je ochotná sa s nami porozprávať vždy na každú tému . Máva rovnaké záchvaty smiechu ako my a je najväčšia SYMPOŠKA.
...A ZAZVONIL ZVONEC A NÁŠHO PRÍBEHU JE KONIEC ...